| Finish | Antique Brass plated w/ etched arabesque pattern |
| Size | H77 x W28 x D11mm |
| Weight | 79g |
| Ignition | Piezoelectric |
| Flame | Soft, horizontal pipe angle |
| Fuel | Butane gas |
| Gas Capacity | 2.0g |
| Country of Origin | Japan |
| Note | *It comes with a Pipe tamper |
“IM Corona Old Boy Black + Gold ET” 已被添加到您的购物车。 查看购物车
IM Corona Pipe Master Brass Pipe-Design
$172.00 原价为:$172.00。$129.00当前价格为:$129.00。
Pipe Master lighter is a pipe smokers dream come true! This series sports Solid Brass casings. A large fuel capacity, a 90 degree flame, perfect for guiding the flame into bowl, plus a built in tamper and pick.
剩余量: 有货








