| Length | 6 in / 152.4 mm |
| Weight | 1.20 oz./34.02 g. |
| Bowl Height | 1.75 in / 44.45 mm |
| Chamber Depth | 1.25 in / 31.75 mm |
| Chamber Diameter | .75 in / 19.05 mm |
| Outside Diameter | 1.33 in./33.78 mm. |
| Stem Material | |
| Filter | 6 mm |
| Shape | Billiard |
| Finish | |
| Material | Corn Cob |
| Country | United States |
“Diplomat Apple Corn Cob Pipe Bent” 已被添加到您的购物车。 查看购物车
Let Freedom Ring 5th Avenue Corn Cob Pipe Straight
$11.79 原价为:$11.79。$11.32当前价格为:$11.32。
The Let Freedom Ring 5th Avenue Corn Cob Pipe Straight by Missouri Meerschaum is a patriotic, mid-sized corn cob pipe created in honor of America’s Independence. It features a maple-stained and varnished bowl paired with a Straight stem for a smooth, comfortable, filtered smoke. Designed for reliable performance, this pipe blends classic craftsmanship with meaningful tradition.
剩余量: 有货
Buy More Save More
| Quantity | Price | % Discount |
|---|---|---|
| 3 - 5 | $11.09 | 2% |
| 5 - 9 | $10.98 | 3% |
| 9+ | $10.75 | 5% |





