| Length | 5.75 in / 146.05 mm |
| Weight | 1.18 oz./33.57 g. |
| Bowl Height | 1.75 in / 44.45 mm |
| Chamber Depth | 1.25 in / 31.75 mm |
| Chamber Diameter | .75 in / 19.05 mm |
| Outside Diameter | 1.38 in./35.05 mm. |
| Stem Material | Other |
| Filter | 6mm |
| Shape | Poker |
| Finish | |
| Material | Corn Cob |
| Country | United States |
“Country Gentleman Corn Cob Pipe Bent” 已被添加到您的购物车。 查看购物车
The Orion Corn Cob Pipe Bent
$13.99 原价为:$13.99。$13.43当前价格为:$13.43。
The Orion Bent Corn Cob Pipe is a filtered pipe designed for bold style and timeless sophistication. It features a bent shape with a nickel ferrule and a coordinating black filtered bit. Dependable and striking, the Orion is ready to become a standout favorite in any collection. Due to the natural corn cob, minor chipping may appear on the rim, adding charm without affecting performance. Each pipe delivers a smooth and consistent smoking experience.
剩余量: 有货
Buy More Save More
| Quantity | Price | % Discount |
|---|---|---|
| 3 - 5 | $13.16 | 2% |
| 5 - 9 | $13.03 | 3% |
| 9+ | $12.76 | 5% |





